top1angle

Phone: 01233 683476 01233 683*** show

Jak gra się w pokera?

Ale w grach limitowych, zwykle musisz grać tylko tyle rąk, ile możesz wygrać. W grach bez limitu, trudno jest wiedzieć, ile będziesz grać. Kiedy grasz w grę limitową, znacznie bardziej prawdopodobne jest, że grasz dla wartości i będziesz czekał, aż przy stole pozostanie niewielu graczy, niż będziesz musiał grać do rzeki, a następnie złożyć Gdy grasz więcej pokera, liczba rąk, które grasz, wzrasta. Ile ślepców widzisz? Jeśli grasz prawidłowo w tej grze, jedyną różnicą, web-online-poker.com którą zauważysz w wynikach, jest to, że możesz grać przez długi czas – ale to, co otrzymasz od bogów pokera, będzie dokładnie takie samo jak zawsze – wygrasz.

Jaki jest rozmiar potu? Nie – ale na pewno wiesz, że są trzy ślepe i że te trzy ślepe są równe ślepej początkowej. Jest to bardziej zabawne niż heads-up, jeśli twój styl gry jest taki, że lubisz grać w ręce z dużym prawdopodobieństwem zakończenia heads-up, a następnie grać w ten sposób na L (lub NL). Po kilku rękach jednak, twój przeciwnik zda sobie sprawę, że musi się złożyć, jeśli uda ci się wejść na front.

Mogą dzwonić z jakąś ręką, która może okazać się słaba i zgięta, zamiast widzieć, że idziesz do domu z wielką ręką. Bardzo mała część z was nie może pomóc, ale mam nadzieję, że pokonasz go do uderzenia i uciekniesz z czymś – w końcu to jest cały punkt tej gry. Tak więc, gdy dzwoni do ciebie od przeciwnika, twoja ręka niekoniecznie będzie tak silna, jak wtedy, gdy po raz pierwszy trafiłeś do dużego garnka.

Nie ma potu, bez względu na to, jak duży, po prostu wybierz kwotę, którą chcesz wejść do potu, która będzie oparta na twojej ręce w stosunku do tych wokół ciebie. Kiedy zaczynasz czuć się bardziej komfortowo z tym, jak ludzie działają wokół ciebie, możesz zacząć podnosić mniejsze garnki – i będzie bezpiecznie zakładać, że twój przeciwnik zawsze rozważy, co zrobić w sytuacji głowy. Gdybyś mógł je zobaczyć, wiedziałbyś? Jednak będziesz o tym wiedział i podniesisz się preempcyjnie.

Prawdopodobnie nie dostaniesz ręki przeciwko żadnemu graczowi, który ma 20 lub więcej (chyba że w garnku są pieniądze), więc dlaczego grać przeciwko trzem graczom (zakładając, że w garnku nie ma pieniędzy), jeśli nie wiesz, że w każdym razie będzie to akcja? Gdy gracze w garnku zgadzają się nie dzwonić, lub zdecydować, że jesteś dobry na pracę, garnek jest wielkością, którą wcześniej podniósł. Odwrotnie, jeśli lubisz trzymać swoje karty premium na wczesnych etapach ręki, to nadal to robić.

(Nie ma minimalnego, maksymalnego lub określonego rozmiaru potu w języku angielskim.

No properties found

Be the first to review “top1angle”